بررسی تخصصی انواع تلفن همراه

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس کی به دست خریداران می‌رسند؟

apple-iphone-7-jet-black

در حالی که پیش‌فروش آیفون7 و آیفون7 اس پلاس آغاز شده است یکی از رنگ‌های محبوب این گوشی‌ها هم رنگ مشکی براق است که توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. در حالی که آیفون‌ ۷ با رنگ مشکی براق احتمالا سه تا چهار هفته دیگر به دست کاربران می‌رسد اما آیفون ۷ پلاس با رنگ مشکی براق احتمالا تا ماه نوامبر به دست مشتریان نخواهد رسید.

البته برخی از مدل‌ها هم ۱۶ سپتامبر یعنی جمعه ۲۶ شهریور به دست خریداران می‌رسد. برای مثال آیفون ۷ سیاه مات از جمله این مدل‌ها خواهد بود. رنگ نقره‌ای، طلایی و رزگلد هم دقیقا یک هفته بعد (۲ مهرماه) در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. آیفون ۷ پلاس با رنگ مشکی مات ۱۴ مهر در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و همانطور که گفته شد رنگ مشکی براق هم دیرتر در ۲۳ نوامبر (۳ آذر) به دست خریداران می‌رسد. البته تاریخ‌های عنوان شده مربوط به گوشی‌هایی خواهد بود که اپراتور  Verizon به فروش می‌رساند.

اپراتور دیگر T-Mobile کمی زودتر سفارش‌ها را ارسال می‌کند به این شکل که همه رنگ‌های مدل ۳۲ گیگابایتی تا ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اما مدل‌های سیاه براق ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی این اپراتور هم با تاخیر بیشتر به دست خریداران می‌رسد. علاوه بر پیش‌فروش آیفون، پیش‌فروش اپل واچ جدید هم آغاز شده. این ساعت هوشمند هم ۲۶ شهریور به دست کاربران می‌رسد.

منبع: PhoneArena

موافقین ۱ مخالفین ۱
محمدامین اکرامی

نظرات (۱)

جالبه
۲۷ شهریور ۹۵، ۲۰:۴۷
پاسخ:
ممنون
نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.